Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP Panasonic

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP Panasonic


Kamery IP Panasonic
Kamery IP Panasonic  z serii BL-C20CE to urządzenia wizyjne o fantastycznych parametrach pracy. Seria BL-C20CE łączy w sobie to co najbardziej cenne dla użytkowników, mianowicie wysoką jakość z wyjątkowo korzystną ceną.
Miej oko na swoje dzieci!

Kamery IP Panasonic BL-C20CE to doskonałe narzędzie nadzoru nad dziećmi oraz domowymi zwierzakami. Dzięki kamerom BL-C20CE możemy być zawsze blisko ze swoimi pociechami, niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy. Doskonała jakość obrazu sprawia, że możemy dostrzec wiele szczegółów, co w przypadku prowadzenia tego typu dozoru jest niezwykle istotnym elementem.

Obserwuj tam gdzie nie możesz być!

Model BL-C20CE jest wyspecjalizowanym urządzeniem sieciowym IP, dzięki czemu obrazy z kamery możemy oglądać za pośrednictwem standardowej przeglądarki internetowej WWW. Dzięki pracy w sieci IP kamerę możemy zainstalować w dowolnym miejscu, a za sprawą transmisji sieciowej możemy wszystko kontrolować z dowolnego miejsca. W odróżnieniu od standardowych kamer internetowych kamera sieciowa IP BL-C20CE do pracy nie potrzebuje podłączenia do komputera klasy PC. Jedyne czego potrzebuje kamera do prawidłowej pracy to dowolne połączenie internetowe.

Bezprzewodowa komunikacja w standardzie 802.11b/g!

Kamery sieciowe IP z serii BL-C20CE to kamery bezprzewodowe WiFi, które dzięki obsłudze standardu 802.11b i 802.11g mogą komunikować się z dowolnym urządzeniem bezprzewodowym. Dzięki wyeliminowaniu przewodów kamerę możemy swobodnie przenosić z miejsca na miejsce bez potykania się o przewody sieciowe. Ponadto, bezprzewodowa transmisja daje możliwość instalacji praktycznie w każdym miejscu.

Podłącz i używaj!

Łatwa instalacja i użytkowanie to kolejny walor kamery sieciowej IP BL-C20CE. Kamera korzysta z nowoczesnego standardu UPnP, dzięki czemu automatycznie komunikuje się z routerem i dostosowuje konfigurację do jego potrzeb. Model BL-C20CE jest idealną propozycją dla osób nie posiadających specjalistycznej wiedzy na temat komputerów. Aby móc prowadzić obserwację za pomocą przeglądarki internetowej jedyne co należy zrobić to podłączyć, wpisać darmowy adres internetowy kamery i już możemy zdalnie oglądać obrazy za pomocą przeglądarki WWW.

Automatyczne nagrywanie i powiadamianie!

Wbudowany detektor ruchu daje możliwość zautomatyzowania pracy. Za pomocą wbudowanego czujnika ruchu kamera może nagrywać lub wysłać wiadomości e-mail ze zdjęciem do użytkownika.

Specyfikacja techniczna:

- Rozdzielczość: 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120,
- Czułość: 10 - 10,000 lux (w nocy 4 - 10,000 lux),
- Kompresja video: mJPEG (Motion JPEG),
- Wymiary (H x W x D): 85 x 85 x 25 mm,
- Waga: 100g,
- Zużycie energii:    1.7W,
- Zasilanie: AC Adaptor Input 220-240 V AC - output 9 V DC,
- Przetwornik obrazu: 1/4 inch, approx 320,000 pixels, CMOS Sensor
- Wireless Technology: IEEE802.11b/g,
- Obiektyw: szerokokątny widzący już od 0.3m,
- Zoom: 10 x Digital Zoom,
- Number of Channels: 11 channels,
- Transmission Speed: up to 54Mbps,
- Security: WEP(40/128bit), SSID,

Przejdź do sklepu: BL-C20CE

Produkty podobne: kamery IP Panasonic


Więcej kamer przemysłowych IP: http://www.kamery.pl/produkty/kamery_ip/index.html