Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Geovision v8.32 i v8.33

Strona główna  »  Artykuły  »  Geovision v8.32 i v8.33


Geovision v8.32 i v8.33
W końcu pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja najlepszego oprogramowania Geovision, przeznaczonego do zarządzania materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej. Nowa polskojęzyczna wersja oprogramowania Geovision v8.32 została wyposażona w szereg udoskonaleń, które poprawiają skuteczność nadzoru wideo.
Firma Geovision udostępniła również najnowszą wersję v8.33, jednak na razie dostępna jest jedynie w wersji anglojęzycznej. W nowej aktualizacji oprogramowania znajdziemy przede wszystkim szereg ciekawych rozwiązań i usprawnień, które pozwalają na skuteczniejsze wykorzystanie funkcji automatycznego śledzenia kamer PTZ, obsługę najnowszych modeli kamer IP, urządzeń mobilnych oraz wideoserwerów. W polskojęzycznej wersji oprogramowania (Geovision v8.32) lista obsługiwanych kamer IP została wzbogacona m.in. o obsługę najnowszych rozwiązań firmy ACTi i IQinVision. W wersji angielskiej Geovision v8.33 znajdziemy dodatkowo wsparcie dla 32-bitowych i 64-bitowych systemów operacyjnych typu Windows 7 i Windows 2008 oraz obsługę sieciowych kamer przemysłowych firmy VIVOTEK.

Niektóre z ulepszeń oprogramowania Geovision v8.32 i v8.33 w porównaniu z poprzednią wersją:

  • Możliwość podłączenia kamer IP za pomocą protokołu RTSP (obsługiwany m.in. przez kamery sieciowe IP firmy Samsung),
  • Obsługa 8 matryc wizyjnych w Control Center (wcześniej 6 matryc),
  • Obsługa 8 zestawów manipulatorów GV-Keyboard i GV-Joystick w matrycach cyfrowych rejestratora i w matrycach wizyjnych Control Center (w dwóch trybach: jeden zestaw steruje jedną matrycą lub każdy z zestawów może sterować każdą z matryc),
  • Usprawnione wykrywanie twarzy (wykrywanie pod większym kątem),
  • Obsługa odbiorników GPS we wszystkich typach rejestratorów, wideo serwerów IP i kamer IP,
  • Obsługa najnowszych produktów firmy Geovision (GV-1008, GV-4008, GV-IP Speed Dome, GV-Video Server (GV-VS04A), GV-Video Server (GV-VS12), GV-IP Cam H.264 1.3M/VGA, GV-IO Box 8 / 16 z modułem Ethernet, GV-DSP LPR V1 / V2, GV-Smart Box).

Więcej na informacji na temat usprawnień i nowych rozwiązań oferowanych przez oprogramowanie Geovision v8.32 i v8.33 znajdą Państwo na stronie autoryzowanego przedstawiciela Geovision.pl lub na oficjalnej stronie producenta.