Kupuj szybko bez zakładania konta!  

System CCTV dla budynku mieszkalnego

Strona główna  »  Artykuły  »  System CCTV dla budynku mieszkalnego


System CCTV dla budynku mieszkalnego
Praktycznie każde nowe osiedle jest wyposażane w system monitoringu wizyjnego, który za zadanie ma monitorowanie placów zabaw, terenów zielonych oraz parkingów. Systemy nadzoru wideo służące do obserwowania terenu wokół budynków mieszkalnych stały się już standardem, jednak coraz częściej i chętniej spółdzielnie mieszkaniowe instalują kamery wewnątrz budynków (ochrona mieszkań przed włamywaczami).

Jaka kamera najbardziej nadaje się do zainstalowania na klatce schodowej?

Przede wszystkim kamera pracująca wewnątrz budynku musi być w stanie dostarczyć wyraźny obraz niezależnie od panującego poziomu oświetlenia oraz charakteryzować się podwyższoną odpornością na akty wandalizmu. Ciekawą propozycją na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo klatki schodowej jest kamera kopułkowa LC-SZ46Q, która została wyposażona w funkcję Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem podczerwieni IR LED (możliwość obserwowania nawet w całkowitej ciemności) oraz wandaloodporną obudowę, będącą w stanie zapewnić optymalną ochronę wnętrza kamery przed aktami wandalizmu.

Nowoczesny przetwornik gwarantuje wysokiej jakości obraz pozbawiony zakłóceń i szumów. Kamera przemysłowa LC-SZ46Q dysponuje podwyższoną rozdzielczością poziomą 430 TVL. Na jej wyposażeniu znajdziemy także wysokiej klasy obiektyw zmienno-ogniskowy 4-9 mm ZOOM, który pozwala na płynną regulację kąta widzenia, i tym samym na odpowiednie przystosowanie kamery do pomieszczenia, w którym będzie pracować. Kamera kopułkowa LC-SZ46Q nadaje się zarówno do montażu sufitowego, jak i ściennego.