Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Profesjonalne kamery megapikselowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Profesjonalne kamery megapikselowe


Profesjonalne kamery megapikselowe
Firma LC Security specjalnie z myślą o wymagających odbiorcach, wprowadziła do swojej oferty profesjonalne kamery megapikselowe, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, umożliwiają budowę niezwykle efektywnych systemów telewizji dozorowej CCTV IP. Kamery megapikselowe LC Security są szczególnie polecane do budowy systemów monitoringu IP dla sklepów, obiektów użyteczności publicznej, magazynów, hoteli, boisk, centrów handlowych, itp.

Profesjonalne kamery megapikselowe IP firmy LC Security są dostępne w czterech wersjach, różniących się od siebie konstrukcją oraz niektórymi parametrami technicznymi: LC-601 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych, LC-603 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych z opcją zasilania PoE, LC-613 – kamera kopułkowa do zastosowań wewnętrznych, LC-626 – kamera zintegrowana w obudowie odpornej na warunki pogodowe i akty wandalizmu (klasa szczelności IP66).

Wszystkie kamery megapikselowe IP z oferty LC Security pracują najwyższej klasy podzespołach, dzięki którym generują bardzo czyste i ostre obrazu w rozdzielczości do 2 Mpix. Bardzo duża szczegółowość obrazu reprodukowanej sceny, pozwala na dokładną i bezproblemową identyfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Ogromną zaletą modeli LC-601, LC-613 i LC-626 jest możliwość pracy w bezprzewodowej sieci komputerowej (standard 802.11b/g, zasięg transmisji do 100 m), dzięki czemu ich montaż, nawet w trudno dostępnych miejscach jest łatwiejszy i szybszy. Prawidłową pracę w sieci IP zapewnia możliwość jednoczesnego wygenerowania dwóch niezależnie skonfigurowanych strumieni wideo w formatach H.264 i MJPEG. Dzięki obsłudze kodeka H.264, kamera megapikselowe LC Security zapewniają mniejsze zużycie pamięci masowej oraz przepustowości sieci (zwiększona wydajności o blisko 30% w porównaniu z kompresją MPEG4).

W modelu LC-613 i LC-626 zastosowano prawdziwą funkcję Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem IR LED, który umożliwia wygenerowanie wyraźnego obrazu, nawet podczas pracy w całkowitej ciemności. Pozostałe istotne właściwości kamer IP firmy LC Security: wbudowany mikrofon (nasłuch odgłosów z otoczenia kamery), dwukierunkowa transmisja dźwięku, slot kart pamięci SD (lokalny zapis zdarzeń na kartach o pojemności do 32GB), detekcja ruchu, maski prywatności oraz zdalny podgląd obrazu z kamery w dowolnym miejscu (obsługa mobilna oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone).