Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring dla sklepu

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring dla sklepu


Monitoring dla sklepu
Prezentujemy łatwy w instalacji (samodzielny montaż) w pełni skompletowany monitoring dla sklepu, który dzięki zastosowanym urządzeniom, pozwala na zdalne monitorowanie zabezpieczonego obiektu za pomocą przeglądarki internetowej, dedykowanego oprogramowania lub urządzeń mobilnych. Dzięki temu zestawowi niezależnie od tego gdzie będziesz się znajdować, zawsze możesz uzyskać podgląd obrazu z kamer chroniących sklep.

Proponowany zestaw CCTV doskonale sprawdza się w przypadku niedużych obiektów, gdyż składa się z 4-kanałowego rejestratora cyfrowego LC-4000, czterech kamer kopułkowych do obserwacji całodobowej LC-304 IR oraz wszystkich akcesoriów potrzebnych do zbudowania w pełni sprawnej instalacji CCTV.

Wchodzące w skład zestawu „monitoring sklepu” kamery CCTV LC-304 IR posiadają funkcję Dzień/Noc i wbudowany reflektor podczerwieni, dzięki czemu umożliwiają dozór 24 godzinny nawet w całkowitej ciemności. Dzięki profesjonalnemu przetwornikowi obrazu 1/4" SONY zapewniają prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny – rozdzielczość pozioma 480 linii telewizyjnych. Godny uwagi jest także wbudowany obiektyw 3,6 mm, który pozwala na uzyskanie szerokiego kąta obserwacji.

Sercem monitoringu dla sklepu jest rejestrator cyfrowy DVR LC-4000, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników. Podstawową jego zaletą użytkową jest możliwość zapisu wizji w rozdzielczości PAL D1 z prędkością 100 kl./s (25 kl./s dla każdej z obsługiwanych kamer), co zapewnia odpowiednią płynność i szczegółowość materiałów wideo. Wbudowany interfejs sieciowy Ethernet pozwala na bezpośrednie podłączenie rejestratora do sieci komputerowej, natomiast kompresja H.264, redukuje zapotrzebowanie na pamięć masową i przepustowość sieci. Do rejestratora dołączono dysk twardy o pojemności 500 GB. Dodatkowe cechy użytkowe prezentowanego produktu: 1 kanał audio, wejście i wyjście alarmowe, wielozadaniowość HEXAPLEX oraz dodatkowe wyjście wideo typu VGA.