Kupuj szybko bez zakładania konta!  

BCS-TIP5300IR-V - Kamera IP Mpix

Strona główna  »  Artykuły  »  BCS-TIP5300IR-V - Kamera IP Mpix


BCS-TIP5300IR-V - Kamera IP Mpix Kamera IP BCS-TIP5300IR-V to nowoczesny model, który rejestruje obraz najwyższej jakości. Do jej głównych zalet należy możliwość zdalnej obsługi. Każdy użytkownik może skorzystać z darmowych aplikacji na urządzenia mobilne.

Dostęp przez Internet do obrazu z kamery

Dla urządzeń z systemem Android polecana jest aplikacja gDMSS Lite, dla iOS stworzono aplikację iDMSS Lite, natomiast dla Windows - aplikację wDMSS Lite. Z komputerów można łączyć się z kamerą za pomocą Internet Explorera. Użytkownik może zdalnie pobierać pliki, odtwarzać nagrania, sterować PTZ. Kamera sieciowa BCS-TIP5300IR-V sprawdzi się zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach monitoringu wizyjnego.

Możliwość całodobowej rejestracji nagrań

Może rejestrować obraz przez całą dobę, nawet wtedy, gdy panują całkowite ciemności. Posiada ona mechaniczny filtr podczerwieni oraz nowoczesny promiennik o zasięgu do 20 metrów. Zaopatrzona została również w przetwornik 1/3" 3MP PS Aptina CMOS oraz wbudowany obiektyw 2.8~12mm/F1.4 CS Auto Iris. Za doskonałą jakość obrazu odpowiada również szereg funkcji, takich jak: 3D-DRN (cyfrowa redukcja szumu), D-WDR (szeroki zakres dynamiki oświetlenia), BLC (kompensacja światła wstecznego), WB (balans bieli, ATW/AWB). Model IP BCS-TIP5300IR-V został przystosowany do pracy w ekstremalnych temperaturach, w przedziale od -20°C do +60°C. Kamera jest też doskonale chroniona przed atakami wandali. Ochronę zapewnia jej zarówno trwała obudowa, jak i specjalny uchwyt z kanałem na przewody (uniemożliwia odcięcie zasilania). Kamera jest łatwa w instalacji, co szczególnie cenią profesjonalni monterzy.