Kupuj szybko bez zakładania konta!  

iProVel wstrząśnie monitoringiem przemysłowym?

Strona główna  »  Artykuły  »  iProVel wstrząśnie monitoringiem przemysłowym?


iProVel wstrząśnie monitoringiem przemysłowym? Czy założona w bieżącym roku firma produkująca kamery przemysłowe jest w stanie zagrozić rynkowym gigantom nowoczesnymi technologiami swoich produktów?

Nowa firma z ambicjami na sukces

iProVel funkcjonuje zaledwie od niedawna, a już dystrybutorem jej produktów jest lider systemów zabezpieczeń czyli grupa CTR Partner. Czy zaczynająca firma ma szansę w starciu z większymi i starszymi korporacjami? 

Pierwsze co rzuca się w oczy, to profesjonalnie i pieczołowicie wykonana strona internetowa. Jest przejrzysta, prosta w nawigacji, przekazuje niezbędne informacje. iProVel przedstawia się jako firma tworząca najlepsze rozwiązania w monitoringu przemysłowym. Jednak by autentycznie zobaczyć wartości, które odróżniają iProVel od innych firm należy zapoznać się z proponowanymi przez firmę technologiami.  

Wszystko w jednym

iProVel oferuje swoim klientom mnóstwo rozwiązań wpływających pozytywnie na bezpieczeństwo. Opisy są proste, a wszystkie fachowe terminy i nowinki techniczne opisane są przejrzystym językiem zrozumiałym przez szarego człowieka nie znającego się na kamerach przemysłowych. 

Firma przedstawia ogrom rozwiązań technologicznych, od takich które są dostępne w większości kamer aż po takie, których próżno szukać w innych firmach. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów. 

Widać, że firma celuje w uniwersalność swoich produktów oraz łatwość w obsłudze. Wszystkie funkcje wydają się być przydatne, wpływają pozytywnie na jakość produktu niezależnie od otoczenie w którym kamera ma być używana. Widać, że iProVel dąży poprzez wszechstronność produktów do jak najszerszego grona klientów, łącząc w swoich produktach wszystkie dostępne technologie.
 
Potencjał do wykorzystania

iProVel posiada potencjał, by zaistnieć oraz utrzymać się na rynku związanym z monitoringiem. iProvel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta. Firma pomimo krótkiego jeszcze istnienia na rynku jest godna konkurowania z większymi firmami. Mając na uwadze, że dystrybucją ich kamer zajmuje się CTR Partner więc można być pewnym co do jakości usług firmy. Jak wiadomo, czas zweryfikuje autentyczną jakość produktów oraz obsługi konsumenta.