Kupuj szybko bez zakładania konta!  

NVR na straży bezpieczeństwa w firmie i domu prywatnym

Strona główna  »  Artykuły  »  NVR na straży bezpieczeństwa w firmie i domu prywatnym


NVR na straży bezpieczeństwa w firmie i domu prywatnym NVR to sklep oferujący nowoczesne rozwiązania w dziedzinie systemów zabezpieczeń. W jego ofercie znaleźć można niezawodne systemy monitoringu wizyjnego - kamery oraz rejestratory IP, systemy kontroli dostępu - panele pamięci, czytniki kart, urządzenia do identyfikacji osób, a także systemy alarmowe - centrale, czujki, sterowniki, sygnalizatory.

Wszystkie urządzenia charakteryzuje wysoka jakość, łatwość montażu oraz obsługi. Przeznaczone są one do instalacji w obiektach różnego typu. Kamery IP oraz nowoczesne rejestratory IP oferowane przez sklep NVR pochodzą od znanych i cenionych w branży producentów, którzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają wysoką jakość. 

Dzięki tym profesjonalnym urządzeniom monitoringu wizyjnego, użytkownik może otrzymać wyraźny obraz bez zakłóceń, który bez względu na warunki oświetleniowe umożliwi dokładną identyfikację osób oraz obiektów. Systemy alarmowe to kolejny ważny punkt w ofercie NVR

Klienci mogą liczyć na pomoc i doradztwo od pierwszych chwil współpracy, już na etapie projektowania systemu i przy wyborze odpowiednich urządzeń. Czujki, centrale alarmowe i wszystkie inne niezbędne elementy dobierane są na podstawie indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. 

Dla dużych i małych firm NVR przygotował wyjątkową ofertę. To systemy kontroli dostępu i czasu pracy, które uniemożliwią wstęp osób nieupoważnionych na teren firmy, podnosząc tym samym poziom bezpieczeństwa wszystkich pracowników. 

W ofercie tej znaleźć można panele pamięci na kody numeryczne oraz alfanumeryczne, czytniki kart zbliżeniowych, chipowych, magnetycznych i kart z kodem kreskowym oraz szeroki wybór urządzeń służących do precyzyjnej identyfikacji osób. 

Oferta NVR skierowana jest jednak nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych. Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego doskonale sprawdzą się w domach prywatnych, w których stać będą na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. NVR przygotowało także rozwiązania dla transportu, farmacji, branży IT, telekomunikacji oraz mediów. 

Systemy oferowane przez sklep NVR wykorzystywane są również w instytucjach kultury oraz placówkach edukacyjnych. Wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis urządzeń. Serwisanci NVR posiadają wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. 

Sklep NVR dobrze poznał potrzeby klientów i specyfikę rynku. Współpracuje tylko z najlepszymi producentami, dla których wysoka jakość produktów stoi zawsze na pierwszym miejscu. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z usługami na najwyższym poziomie tworzy ofertę, obok której nie można przejść obojętnie.