Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER


CTR PARTNER
Firma CTR PARTNER jest liderem w dystrybucji urządzeń związanych z budową rozległych i nowoczesnych instalacji bezpieczeństwa. Cechy wyróżniające firmę CTR PARTNER na tle innych firm z branży to przede wszystkim profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Ponadto, firma CTR PARTNER przez wiele lat zdobyła niezbędne doświadczenie, które zostało poparte przez bardzo długą listę referencyjną. CTR PARTNER ma dostęp do tysięcy produktów z branży elektronicznych zabezpieczeń, z których następnie wybierane są najlepsze i umieszczane w ofercie firmy. Profesjonalna i wyszkolona ekipa montażowa jest wstanie wykonać każdą, nawet najbardziej wymagającą instalację monitoringu wizyjnego. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na stworzenie jedynych w sowim rodzaju i co najważniejsze niezwykle skutecznych systemów telewizji przemysłowej. CTR PARTNER świadczy usługi z zakresu systemów telewizji dozorowej, systemów alarmowych, systemów przeciwpożarowych, systemów kontroli dostępu oraz wszechstronne usługi z zakresu instalacji kina domowego.

Instalacja systemów telewizji przemysłowej

Firma CTR PARTNER świadczy kompleksowe usługi z zakresu systemów monitoringu CCTV. CTR PARTNER projektuje, wykonuje oraz naprawia i konserwuje wszelkiego rodzaju systemy monitoringu. Wszystkie wykonywane projekty CCTV oparte są na bazie najnowszych i najbardziej profesjonalnych urządzeń dozorowych. Usługi CTR PARTNER skierowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców. Cechy wyróżniające firmę to:

- indywidualne podejście do każdego projektu,
- bezpłatne projekty i wycena,
- bezpłatne analizy i konsultacje,
- całodobowy serwis techniczny,
- urządzenia zastępcze w przypadku powstania awarii.

Profesjonalizm oraz doskonała jakość świadczonych usług poparta jest przez bardzo długą listę referencyjną.

Instalacja systemów kina domowego

Instalacja kina domowego to kolejna usługa świadczona przez firmę CTR PARTNER. Zajmujemy się zarówno samym montażem uchwytów LCD/PLAZMA jak i budową zaawansowanych instalacji systemów kina domowego. Ponadto, firma zajmuje się także dystrybucją wszelkiego rodzaju uchwytów LCD/PLAZMA oraz indywidualnym projektowaniem uchwytów zgodnie z wymaganiami klienta. Wycena oraz wstępny projekt uchwytu są bezpłatne. Więcej informacji na temat tej usługi znajdą Państwo na stronie www.uchwyt.pl

Instalacja systemów alarmowych

Specjalny dział techniczny CTR PARTNER zajmuje się projektowaniem oraz budową nowoczesnych instalacji alarmowych. Wszystkie projekty wykonywane są w oparciu o najnowsze oraz najbardziej zaawansowane technologie w dziedzinie zabezpieczeń. Do budowy instalacji systemów alarmowych wykorzystywane są produkty takich firm jak: PARADOX SECURITY, Bosch SECURITY, SATEL, DSC.

Instalacja systemów przeciw pożarowych

CTR PARTNER zajmuje się także montażem i projektowaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów przeciw pożarowych. Wszystkie instalacje przeciw pożarowe wykonywane są zgodnie z najnowszymi i najbardziej wymagającymi normami. Ponadto, każdy system zaopatrzony jest w najwyższej jakości urządzenia przeciw pożarowe.

Instalacja systemów kontroli dostępu

W szerokim wachlarzu usług świadczonych przez firmy CTR PARTNER znajduje się także instalacja systemów kontroli dostępu czasu pracy. Ponadto, firma oferuje także instalację kompleksowych systemów bilingowych oraz systemów kontrolujących ilość osób przebywających w monitorowanym obiekcie. Wszystkie systemy realizują zarazem podstawowe jak i zaawansowane funkcje z zakresu monitoringu, identyfikacji osób, detekcji ruchu, wykrywania zdarzeń oraz identyfikacja tablic rejestracyjnych pojazdów.

Kontakt:

CTR PARTNER - Kompleksowe Systemy Bezpieczeństwa
ul. E. Ciołka 17/222, 01-445 Warszawa
Telefon: (022) 532-69-69
e-mail: biuro@ctr.pl
Pracujemy Pn-Pt 9:00-17:00, soboty 9:00-15:00 – ZAPRASZAMY!!!