Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Geovision v8.2

Strona główna  »  Artykuły  »  Geovision v8.2


Geovision v8.2
Geovision v8.2. W końcu doczekaliśmy się wprowadzenia na rynek polskiej wersji oprogramowania dozorowego Geovision v8.2. Geovision v8.2 to jeden z najbardziej oczekiwanych produktów CCTV służących do zarządzania nowoczesnymi aplikacjami monitoringu przemysłowego.
Nowa wersja posiada wiele ciekawych rozwiązań i ulepszeń. Przede wszystkim producent oprogramowania skupił się nad wydajnym zarządzaniem systemami monitoringu przemysłowego opartego na sieciach pakietowych IP. Najbardziej znaczące zmiany jakie oferuje nam wersja v8.2 to przede wszystkim obsługa kamery IP (w tym także megapixelowych) oraz  nowy uproszczony interfejs użytkownika podłączającego się do serwera Web. Dodatkową nowością w Geovision v8.2 jest specjalna aplikacja GV-NVR, umożliwiająca nadzorowanie kamer sieciowych wielu znanych producentów, w tym między innymi: Arecont Vision, Axis Communication, Canon, Geovision, JVC, SONY,  IQinVision, Panasonic, Mobotix. Dodatkowe udoskonalenia z jakimi mamy do czynienia w wersji v8.2 to:
- stabilizacja i korekcja obrazu,
- kompresja H.264, MJPEG i G.726,
- obsługa wysokich rozdzielczości, w tym także FullHD,
- obsługa 64 presetów w kamerach PTZ,
-  automatyczne generowanie raportów,
-  kontroler kamer PTZ - GV-Joystick,
- Picture-In-Picture (PiP) oraz Picture-and-Picture (P&P),
- usługa automatycznej archiwizacji nagrań przez sieć na urządzeniach pracujących w standardzie iSCSI .
Według profesjonalistów z branży CCTV system Geovision v8.2 to obecnie najlepszy na świecie system do zarządzania aplikacjami monitoringu CCTV.